Home
JO9-2G op de foto!

De scenario's

In de Algemene ledenvergadering (ALV) van september 2011 is door het bestuur een 3-tal plannen gepresenteerd hoe de noodzakelijke uitbreiding vorm kan worden gegeven, inclusief een raming van de verbouwingskosten. De ALV heeft het bestuur de opdracht gegeven om 2 opties verder uit te werken en dan weer aan de ALV in een speciaal hiervoor te beleggen vergadering te presenteren.

De 2 opties zijn als eerste schets hier te downloaden:

Optie 2
Optie 3 

 

Plaats reactie

Geachte bezoeker, met de mogelijkheid om op dit artikel uw reactie te geven stellen wij de regel dat u dit doet met respect naar de auteur en naar de lezers. De beheerder behoudt het recht om zonder toestemming of toelichting uw reactie te verwijderen. Door het plaatsen van uw reactie gaat u akkoord met deze regel.

Beveiligingscode
Vernieuwen