Home
Meest actuele colofon

De bouwcommissie

De bouwcommissie is verantwoordelijk voor de uitvoering van de door de Algemene Ledenvergadering opgelegde opdracht, namelijk het verder (financieel) uitwerken van de door het bestuur gepresenteerde opties 2 en 3.

De bouwcommissie bestaat uit:

Hans Hak

06-41561608

Chiel Brandehof

06-22338720

Jan Portijk

0513-631411

Heb je vragen of suggesties met betrekking tot de verbouwing, dan zijn zij hiervoor te benaderen!

 

Plaats reactie

Geachte bezoeker, met de mogelijkheid om op dit artikel uw reactie te geven stellen wij de regel dat u dit doet met respect naar de auteur en naar de lezers. De beheerder behoudt het recht om zonder toestemming of toelichting uw reactie te verwijderen. Door het plaatsen van uw reactie gaat u akkoord met deze regel.

Beveiligingscode
Vernieuwen